"ДКС України" підтримує талановиту молодь!

Компанія ПрАТ «Діелектричні кабельні системи» виступила спонсором і підтримала талановиту молодь, що брала участь у змаганнях Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту 2018/2019 н.р., яка проходила з 15 по 17 квітня у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
У заході брали участь студенти більше ніж десяти різних вищих навчальних закладів України, які проявили здібності в навчанні у сфері електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, теплоенергетики, енергетичного менеджменту та інжинірингу.
Із заохочувальним словом та привітаннями від імені компанії виступив Віталій Дідух – інструктор навчального центру «ДКС України». Він не тільки розповів про компанію, а й провів презентацію та нагородив призами учасників і переможців олімпіади.

  

  

Компанія «ДКС України» дякує всім завідувачам кафедри та викладачам, що приклали багато зусиль до навчання своїх студентів, і хоче зазначити, як важливо виховувати спеціалістів, які у майбутньому підтвердять свої професійні здібності.
Особливу подяку висловлюємо директору Інституту Енергозбереження та Енергоменеджменту Сергію Петровичу Денисюку.